Cykl webinarów: Jak wprowadziłem szczepienia do swojej apteki

Cykl webinarów: Jak wprowadziłem szczepienia do swojej apteki

W związku z dużym zainteresowaniem wprowadzenia nowej usługi do aptek – szczepień ochronnych przeciw COVID-19, przygotowaliśmy dla Państwa cykl szkoleń webinarowych poświęconych tematyce tej usługi z punktu widzenia organizacji punktu szczepień oraz wymogów dotyczących kwalifikacji i podania szczepienia ochronnego w aptece.

Do Cykl webinarów: Jak wprowadziłem szczepienia do swojej apteki zaprosiliśmy farmaceutów praktyków – pionierów zaangażowanych utworzeniem punktów szczepień ochronnych w swoich aptekach.
Spora ilość pytań spływających od Państwa w naszych kanałach informacyjnych sugeruje dużą dozę wątpliwości i obaw, które postanowiliśmy rozwiać w kolejnych spotkaniach cyklu.
Spotkania mają charakter edukacyjny – punktowanych zakończonych testem na platformie: https://szkolenia.katowice.oia.pl/
Zapraszamy na pierwsze spotkanie webinarowe z cyklu „Jak wprowadziłem szczepienia do swojej apteki” w dniu 25 sierpnia (środa) 2021 r. o godz. 19.00, które poprowadzi dr hab. n. farm. Artur Beberok.
Harmonogram spotkania:
19.00-19.05
Otwarcie webinaru – Prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej dr n. farm. Mikołaj Konstanty
19.05-19.15
Prezentacja produktowa
19.15-20.15
Jak wprowadziłem szczepienia do swojej apteki – dr hab. n. farm. Artur Beberok
20.15-20.30
Odpowiedzi na pytania uczestników.